Sdílejte

Pravidla užívání tenisových kurtů

 

  • Všichni členové i návštěvníci v areálu  ČLTK 1928 respektují klubovou etiketu.
  • V areálu , kromě vymezeného místa, je zakázáno kouřit.
  • Děti do 12-ti let smí užívat kurt pouze v doprovodu dospělé osoby.
  • Odpovědnost za dodržování pravidel nese osoba, která si rezervovala herní čas v rezervačním systému.
  • Po dobu hry hráči odpovídají za svěřený majetek

Vstup na kurt je povolen  pouze v   tenisové obuvi.

Při vzniku jakékoli závady /vytržená, uvolněná lajna, nefunkční  závlaha, zlomené hrablo, atd.) kontaktujte správce tenisových kurtů.

Při porušení pravidel užívání tenisových kurtů má správce právo hráče napomenout, případně hráči ukončit hru a vykázat jej z prostoru tenisových kurtů. Prohřešky proti uvedeným pravidlům mohou vést k omezení možnosti rezervace herních časů , nebo úplné zrušení uživatelského účtu.

2. Rezervace kurtů

Zájemci o hru si požadovaný den a hodinu rezervují na webu:

http://www.cltk1928.com

Člen:

Nutno zaplatit členský poplatek (účet KB ) Následně se zaregistruje do rezervačního systému na wwwcltk1928.com, kde si může rezervovat své herní časy a nahlížet na obsazenost na jednotlivých kurtech.

Nečlen:

Rezervace kurtu je  na výše uvedených stránkách s tím, že nečlem má možnost si objednat dvorec večer po 18:00 hod na den následující , nebo na ten daný den. Sobotní hraní si lze objednat kdykoli v předstihu. Platba se provádí buď přes platební bránu, nebo na recepci klubu.

3. Péče o tenisové kurty:

Před hrou se celý kurt musí dostatečně nakropit vodou. Na suchém kurtu je přísně zakázáno hrát! V případě suchého počasí je nutno kurt vlhčit také během hry.

Po hře se kurt urovná hrablem a celý se upraví sítí nebo kartáčem. Do rezervované doby hry je zahrnuta i doba nutného úklidu kurtu.

Pokud by kurt po hře nebyl řádně upraven, bude příslušný hráč napomenut a při dalším prohřešku mu bude omezena možnost rezervace herních časů .

Jak správně zametat tenisový dvorec?

Jak správně kropit kurt?

Kurt kropíme tak aby voda zavlažovala povrch kurtu plošně a rovnoměrně cca ve vzdálenosti 4-5m od nás. V žádném případě nemíříme hadicí (proudem vody) přímo na povrch kurtu (vznikají díry a vyplavuje se antuka). Také dbáme na to aby se netvořily kaluže, na kterých nelze hrát a musí se počkat něž proschnou.

Sdílejte
Předchozí článekRezervační systém
Další článekBudoucí partnerství

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here