Sdílejte

Členství v klubu

Členství v klubu ČLTK 1928 Olomouc je nabízeno tenisové obci , a členem se tak může stát každý.  Jednou z podmínek , krom bezúhonosti a vstupního poplatku  je dodržování “ Pravidel a etiky klubu “ .

____________________________________________________

ETIKETA KLUBU ČLTK 1928 Olomouc

Kohokoliv v areálu ČLTK 1928 potkáte, pozdravte, i když ho neznáte nebo si jeho tvář vybavíte jen od vidění. Jedná se o neodmyslitelnou slušnost patřící etiketě našeho klubu. Váš pozdrav si zaslouží všichni, od těch, kteří hrají jednou měsíčně po ty , které tenis živí. Když budete na podobné znaky slušného chování pamatovat, zapadnete do prostředí našeho klubu mnohem rychleji. Sami navíc pocítíte, jak je příjemné, že vás pozdraví i ten, koho vlastně neznáte. Rychleji tak získáte pocit, že do našeho tenisového světa zapadáte a budete se cítit uvolněněji.

Oblečení na hru.

Někomu se to může zdát banální, ale správné oblečení pro hru je někdy stejně důležité jako vědět, jak se chovat na dvorci. Nejen, že některé kluby  mají pro oblékání svá pravidla, ale herní prostředí vás samo dovede i k této drobnosti, která k tenisu zkrátka patří. Třeba takové džínové kraťasy se k tenisovému bagu prostě nějak nehodí, navíc rychle zjistíte, že jsou pro hru značně nepohodlné. Tenisové šortky jsou tenisové šortky , což  rychle ověříte za pár minut hraní. Hrát bez trika je u nás v klubu striktně zakázáno. Stejně tak používání jiného typu obutí než antuková tenisová obuv.

Časem sami zjistíte, že většina opravdových tenistů tato pravidla dodržuje . Image je fajn, dá se jít proti proudu, ale je otázka, jestli vás to spíše nerozhodí. Zvláště pokud budete příliš odlišní bez patřičných hráčských zkušeností.

 

Jestli chcete být součástí pokračující tenisové tradice, a chcete se stát členem , prosím kontaktujte nás o podrobné info na email : info@cltk1928.com

Sdílejte
Předchozí článekZázemí klubu
Další článekO nás

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here